Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Zakończony][Diss] Lord_Feniks vs. Makavelli


Havaii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Lord_Feniks

Wyzwany: Makavelli

Wstawianie prac do: 2 Dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Trollowanie

Notatka: Dawaj Mak Zobaczymy czy ci w tym dobrze pójdzie :)

Moja Praca

http://www.mpcforum.pl/topic/634244-tuttrollowanie/

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Po 16 wersów? Kto wrzuca pierwszy?

// ok 16 wersów. (gg)

(głosowanie max 3dni może być)

 

// Ale o co chodzi "Twoja praca", ten link do tut a nie diss..

 

// Zara zacznę pisać..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Po 16 wersów? Kto wrzuca pierwszy?

(głosowanie max 3dni może być)

od razu 18 xD

taka zwykła praca może być nawet 9 :) przyjacielski pojedynek

Moja Praca

http://www.mpcforum.pl/topic/634244-tuttrollowanie/

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

11 minut:

 

Huj cię kurwa swędzi, Fenix daj spokój, gdzie pędzisz?

Ściemni ciota chłam, gdzie gniewni jak cyklop oślepli !

Bo Fenix zrobił z siebie debila, marnym tutorialem!

Co to za tut, bez żadnego lajka - tylko spam i zamęt.

Trollowanie jak Ty Plebsie - ciężar dla otoczenia

Każdy z nich sieje bragge, a resztę może sprzedać!

Bo hejt to popis, takim jak ty - to nie wychodzi

Patrzyłem na twe posty, ten trooling ci tylko szkodzi.

Prosty RAP, zero skilsów, zero jebania się o klasę

Dla takich jak Ty, to wystarczy najwyraźniej !

Bo Troll z multi konta, dawny Lord Darkus - cwaniak

Teraz pada jak skała, tym hujstwem nie czeka cię sława!

Hejci się z ciebie śmieją, w mym dissie tego nie zaznasz!

To RAP a nie zakład, kto pierwszy zhejci typa na kablach!

Moim zdaniem cipa spadła, tworząc ten jebany temat

Bo Troll ginie teraz, więc przestań się jebać, siema!

 

// Nie wiem, czy o to Ci chodziło ale dzięki za pvp ;)

 

@down, Pierdole ten pojedynek, nie znam się na trollowaniu za bardzo,

Nie będę tworzył tuta, ponieważ już taki jeden jest ^^

Co mam dać? Kilka linków do największych wpadek na mpc?

Nie ogarniam takich "dissów" ..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Gość _Maxiu_
Opublikowano

@Mak

 

Tematyka:Trollowanie

Chodzi mu abyś napisał poradnik//post dla jaj.

(Potrollował trochę ^^)

 

Nie chce +5% tylko pomagam makowi.

Opublikowano

11 minut:

 

Huj cię kurwa swędzi, Fenix daj spokój, gdzie pędzisz?

Ściemni ciota chłam, gdzie gniewni jak cyklop oślepli !

Bo Fenix zrobił z siebie debila, marnym tutorialem!

Co to za tut, bez żadnego lajka - tylko spam i zamęt.

Trollowanie jak Ty Plebsie - ciężar dla otoczenia

Każdy z nich sieje bragge, a resztę może sprzedać!

Bo hejt to popis, takim jak ty - to nie wychodzi

Patrzyłem na twe posty, ten trooling ci tylko szkodzi.

Prosty RAP, zero skilsów, zero jebania się o klasę

Dla takich jak Ty, to wystarczy najwyraźniej !

Bo Troll z multi konta, dawny Lord Darkus - cwaniak

Teraz pada jak skała, tym hujstwem nie czeka cię sława!

Hejci się z ciebie śmieją, w mym dissie tego nie zaznasz!

To RAP a nie zakład, kto pierwszy zhejci typa na kablach!

Moim zdaniem cipa spadła, tworząc ten jebany temat

Bo Troll ginie teraz, więc przestań się jebać, siema!

 

// Nie wiem, czy o to Ci chodziło ale dzięki za pvp ;)

 

@down, Pierdole ten pojedynek, nie znam się na trollowaniu za bardzo,

Nie będę tworzył tuta, ponieważ już taki jeden jest ^^

Co mam dać? Kilka linków do największych wpadek na mpc?

Nie ogarniam takich "dissów" ..

Mak Zajebiście ale to MK to przesadziłeś ;<

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Lord_Feniks

 

 

Maka słabo. Rymy mi się nie podobają . Poćwicz .

 

#Down. Na 100% przegra Maka . Ma słabe rymy. Moja siostra by z nim wygrała. Lord jest dobry i wiem, że wygra to solo .

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

Chyba Wam się coś popierniczyło. iLoveLife - gratuluję. Lord_Feniks nawet nie wstawił tekstu. W tym momencie dostajesz ode mnie zakaz na głosowanie oraz branie udziału w pojedynkach. Jesli chcesz to jakoś odpokutować - pisz na PW, może się dogadamy.

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...